Radio Disney Müzik Ödülleri Adayları Açıklandı

Radio Disney Müzik Ödülleri Adayları Açıklandı

Walt Disney gibi önemli bir kuruluş bünyesinde çalışan Disney Radio, pek çok ünlü ismi bünyesinde barındırmakta ve pek çok genç için şöhretin kapılarını aralamaktadır.

Özellikle son zamanlarda yeni yıldızlar yetiştirme konusunda ciddi başarılara imza atmış olan Disney, Radio Disney Ödülleri ile de pek çok kişi için önemli bir etkinlik düzenliyor.

Her yıl düzenlenen Radio Disney Müzik Ödülleri’nde, pek çok kategoride çok sayıda ödül sahiplerini buluyor. Radio Disney tarafından düzenlenen bu ödül törenlerinde yarışan adaylar genellikle Disney tarafından yetiştirilen ve Disney tarafından ünlendirilen şarkıcılardan oluşmakta.

Gün geçtikçe çok daha populer olan bu sanatçılar, Radio Disney gibi büyük kuruluşların da desteğini alarak, çok sayıda kişinin beğenisini toplayabiliyor, pek çok sanatçı yeni hayranlar kazanabiliyor.

radio disney müzik ödülleri selena gomez

Radio Disney Müzik Ödülleri’nde aday olan Selena Gomez, bir Radio Disney programına katılırken

Disney tarafından dağıtılan bu ödüller, genellikle çocukların ilgisini çekiyor. Genelde Disney dizilerinde rol alarak ünlenen bu kişiler, Radio Disney Müzik Ödülleri gibi ödül törenlerinde çok daha fazla kişiye ulaşabiliyor, çok sayıda kişinin beğenisini toplayarak yeni hayran kitlelerine kavuşabiliyorlar.

Radio Disney Müzik Ödülleri, pek çok kategoride dağıtılmakta. Bu kategorilerde birbiri ile yarışacak olan pek çok aday, özellikle çocuklar tarafından merakla bekleniyor.

Radio Disney Müzik Ödüllerinin adaylarının açıklanması ile birlikte, pek çok genç şimdiden ekran başına kilitlenmiş durumda. Sevdikleri ve destekledikleri sanatçılar için ciddi anlamda destek sağlamaya çalışan fan grupları, özellikle sosyal medya üzerinden pek çok kampanya düzenlemeye başladılar bile.

Peki ya 2013 yılı için Radio Disney Müzik Ödülleri’nin adayları kimler ?

Radio Disney Müzik Ödülleri En İyi Grup Adayları

One Direction – The Wanted – Mindless Behavior – R5

One Direction, son yıllarda pek çok genç tarafından ülkemizde de dinlenmeye başlayan ve populer olan bir grup olarak karşımıza çıkıyor. Giderek artan populariteleri sebebiyle, pek çok kişi tarafından isimleri duyulmaya başlıyor.
Radio Disney Müzik Ödülleri En İyi Şarkı Adayları

I Knew You Were Trouble – Taylor Swift   /    Beauty and a Beat – Justin  Bieber feat. Nicki Minaj    /   Live While We’re Young – One Direction     /    Want U Back – Cher LIoyd

MiaMilla.com müzik editörleri olarak, bu yıl Radio Disney Müzik Ödülleri En İyi Şarkı Adayları arasından, Justin Bieber feat. Nicki Minaj – Beauty and a Beat isimli şarkının birinci geleceğini düşünüyoruz.
Radio Disney Müzik Ödülleri En İyi Erkek Şarkıcı Adayları

Justin Bieber   –    Cody Simpson    -     Austin Mahone    -    Bruno Mars

Cher Llyod Radio Disney Müzik ÖdülleriRadio Disney Müzik Ödülleri En İyi Kadın Şarkıcı Adayları

Selena Gomez    -    Bridgit Mendler    -    Taylor Swift    -    Cher LIoyd

MiaMilla.com müzik editörleri olarak, bu yıl Radio Disney Müzik Ödülleri En İyi Kadın Şarkıcı kategorisinde yarışacak olan ünlülerden Cher Llyoyd‘un birinci olacağını düşünmekteyiz.
Radio Disney Müzik Ödülleri En İyi Ayrılık Şarkısı Adayları

We Are Never Getting Back Together – Taylor Swift     /      Payphone   –   Maroon 5      /      Wide Awake    -    Katy Perry     /      Want U Back    -     Cher LIoyd

Radio Disney Müzik Ödülleri En İyi Aşk Şarkısı Adayları

Wish You Were Here    -     Cody Simpson feat Becky G      /       Say You’re Just A Friend     –     Austin Mahone      /     Had Me @Hello     –     Olivia Holt      /      Heart Skips A Beat     –    Olly Murs

Radio Disney Müzik Ödülleri En İyi Hayran Grubu Adayları

Beliebers     /     Directioners     /      Simpsonizers     /      Selenators      /      Mahomies

Ülkemizde çok etkin bir rol oynayan Directioners, muhtemelen bu kategorinin de galibi olacaklardır. Twitter’da neredeyse her gün One Direction ile ilgili bir TT oluşturan Directioners, en organize hayran grubu olarak biliniyor.
Etkin fan grubu Directioners tarafından One Direction grubu için hazırlanmış bir görsel

Etkin fan grubu Directioners tarafından One Direction grubu için hazırlanmış bir görsel

Radio Disney Müzik Ödülleri En Komik Ünlü Oyunu Adayları

How To Audition    -     Cher LIoyd     /     Air Guitar     –     Ross Lynch     /     Sandwich Rap     –    Coco Jones

Radio Disney Müzik Ödülleri En Yeni Şarkıcı Adayları 

Austin Mahone     /     Ryan Beatty     /     Cimorelli     /     IM5     /     Christina Grimmie

Radio Disney Müzik Ödülleri En Yeni Şarkıcı adayları arasında yapılacak olan oylama internet üzerinden olacaktır.

Tüm sanatçılara şimdiden başarılar diliyoruz. Sonuçları merakla bekliyoruz. Siz de favorilerinizi yorum olarak göndererek bizimle paylaşabilir, bu heyecana ortak olabilirsiniz.

Share This

About the author

Siminya Morgan

6 comments

  1. Pingback: Quibids

  2. Pingback: Track Bids

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>