2014′ün Bot Modelleri

2014′ün Bot Modelleri

2014 bot modelleri, geçen yıla göre çok daha sade ve çok daha sert tonlar içeriyor. Bu yıl ünlü markaların botları genellikle koyu renklere sahip. Siyah ve kahverenginin ağırlıklı olduğu 2014 bot modasında, botlar çoğu zaman yalnızca bir toka ve fermuar ile süslenmiş.

2014 bot modelleri, geçen yıllara göre çok daha şık görünüyor. Kadınsı tarzı biraz daha öne çıkaran bu yılın bot modelleri, herkes tarafından beğenilecek gibi görünüyor.

Berksha, Zara, Massimo Dutti gibi önemli moda markaları tarafından tasarlanan bazı bot modellerine bu yazımızda yer vereceğiz. Kış günleri yaklaşıyor, şimdiden bot modelleri arasından seçimimizi yapmamızda fayda var.

Bu yıl çoğu marka sade modeller tercih ediyor. Çoğu bot modelinde en fazla bir aksesuar bulunuyor. Toka veya fermuardan oluşan bu kısıtlı aksesuarlar, bu yıl için önemli bir çizgi taşıyor. Bu kış, moda sadelikten yana. Özellikle deri botlarda tamamen sade bir tarz tercih edilmiş. Podyumlarda da daha önce çok sık gördüğümüz bu durum, bu kışın tamamında bizimle olacak gibi görünüyor.

İşte ünlü markaların 2014 kışı için hazırladıkları bot modelleri :

Share This

About the author

Martha Wertland

Martha, moda konusundaki deneyimleri ve resim sanatı üzerine yaptığı çalışmalar ile tanınıyor. Miamilla.com'da Stil ve Moda kategorisinde sizler için yazıyor.

View all articles by Martha Wertland

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>